Nordstock Ltd Oy

Nallekuja 5, 01900 Nurmijärvi
Puhelin: +358 9 420 96 00

Kaikissa asioissa palvelee: info@nordstock.fi

   

 

Myynti Suomi

myynti@nordstock.fi

Myyntipäällikkö Mika Lihavainen
+358 40 584 9533
mika.lihavainen@nordstock.fi

 

Myynti ja tekniset tiedustelut

HI-MACS® –tuotteet; levyt, altaat, komponentit

Tuoteryhmävastaava Riku Uotila
+358 50 584 4858
riku.uotila@nordstock.fi

Pintarakennemateriaalit; kalvot, kalustelevyt, lattiapinnoitteet

Tuoteryhmävastaava Jari Vinha
+358 50 570 4213
jari.vinha@nordstock.fi

Myynti Baltia (Nordstock Baltica UAB)

Sales and Marketing Executive Povilas Zakarauskas
+370 678 85661
povilas@nordstock.fi

Markkinointiviestintä

Sari Huovinen
+358 50 379 8838
sari.huovinen@nordstock.fi

Operatiivinen johto

Toimitusjohtaja Riku Uotila
+358 50 584 4858
riku.uotila@nordstock.fi

Liiketoiminnan kehitys 

Hallituksen puheenjohtaja Matti Vinha
+358 400 882 625
matti.vinha@nordstock.fi